Росія хоче відкрити “дипломатичні представництва КНДР” у Луганську та Донецьку, – ЦНС

Росія хоче відкрити “дипломатичні представництва КНДР” у Луганську та Донецьку, – ЦНС

За результатами зустрічі диктаторів владіміра путіна та кім чен ина 13 вересня в Амурській області рф підписали ряд домовленостей, що стосуються тимчасово окупованих територій України (ТОТ). Зокрема кремлівський диктатор вмовив колегу з Пхеньяна відкрити свої “дипломатичні представництва у Донецьку та Луганську.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За інформацією, головне завдання цих псевдодипломатичних установ не посилення економічної взаємодії чи сприяння туризму, а сприяння завезенню на ТОТ робітників та залучення північнокорейських громадян до виконання будівельних робіт у цих регіонах.

“Такі дії кремля засвідчують відсутність достатньої кількості робітників з території самої рф чи трудових мігрантів з Центральної Азії, яких вони могли б залучити на ТОТ як для зведення інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ (РОВ) так і для будівництва в інтересах окупаційних адміністрацій. Весною-літом ц.р. вже були зафіксовані спроби вербування трудових мігрантів до лав окупаційного війська. Тому не виключено, що дані робітничі загони з громадян КНДР будуть застосовані в інтересах підтримки РОВ”, – сказано у повідомленні.

Наприкінці липня міністерство закордонних справ рф утворило на ТОТ Донецької та Луганської областей свої регіональні “представництва”. Їхнім завданням було визначено залучення іноземних громадян до трудової міграції та сприяння створенню підприємств іноземцями у цих регіонах. Також працівники даних “представництв” мають проводити активну роботу зі створення нових “дипломатичних представництв”, “консульських установ” та “представництв іноземних (міжнародних) організацій”, щоб мати можливість надалі говорити про “міжнародне визнання” приналежності цих територій до рф.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що без російського паспорта в самопроголошеній “лнр” з 1 листопада відмовлятимуть у будь-якій медичній допомозі.
 

Підпишись на наш Телеграм