Експатрульній з Луганщини винесли вирок за колабораціонізм
За публічного обвинувачення прокурорів Київської міської прокуратури мешканку Білокуракиного Луганської області визнали винною у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
Жінку засудили до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також її позбавили права упродовж 15 років обіймати посади в правоохоронних органах.
Прокурори в суді довели, що засуджена до 2022 року працювала поліцейською патрульної поліції Сватівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області. Після повномасштабного військового вторгнення рф на територію України вона залишила службу та залишилась на території області.
Перебуваючи на тимчасово окупованій території Луганщини, добровільно погодилася на пропозицію окупантів обійняти посаду в незаконно створеному органі «мвд лнр».
Експатрульна прийняла присягу на вірність самопроголошеній «лнр» та обійняла посаду працівника поліції у Білокуракинському «ровд мвд лнр».
Працюючи у незаконно створеному правоохоронному органі, активно підтримувала збройну агресію рф проти України.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у Києві.
Нагадаємо, на Рівненщині прокурори відстояли вирок колаборанту з Луганської області.
- 960 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1613
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1471
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1114
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 819


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
