Колишніх держслужбовицю та банкіра з Луганщини підозрюють у колабораціонізмі
За процесуального керівництва Сєвєродонецької та Щастинської окружних прокуратур Луганської області двом особам повідомили про підозру у колабораційній діяльності.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
За даними слідства, мешканець Луганська, екскерівник місцевих відділень «Приватбанку» ще з 2014 року почав співпрацювати з окупаційною владою рф.
У 2015 році був «першим заступником директора державного банку лнр». Наразі обіймає посаду «першого заступника директора державної установи лнр «багатофункціональний центр надання державних та муніципальних послуг» у Луганську.
Інша підозрювана ‒ жителька Первомайська, ексдержслужбовиця.
Після повномасштабного вторгнення рф вона стала «головою ради жінок» при окупаційній адміністрації міста.
Взимку 2023 року загарбники призначили її «начальником відділення державної установи лнр «багатофункціональний центр надання державних та муніципальних послуг міста Первомайська».
Дотепер фігурантка організовує роботу вказаного підрозділу за законами «лнр». Крім того, жінка є членкинею ворожої політичної партії «єдина росія».
Підозрювані на займаних посадах взаємодіють з державними структурами рф у сфері надання послуг, оформляють та видають російські паспорти місцевому населенню.
Їм загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, експатрульній з Луганщини винесли вирок за колабораціонізм.
- 2405 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
- 11:00 ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4719
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4221
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2575
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2116


«Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
