Окупаційний суд засудив до 15 років колонії суворого режиму військовослужбовця 111 бригади ТРО Олександра Мітіна
У Луганську окупаційний суд виніс вирок українському військовослужбовцю, який нібито кинув гранату у вікно житлового будинку.
Про це повідомляють змі окупантів.
Військовослужбовця 111 бригади територіальної оборони ЗСУ Олександра Мітіна визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 356 КК РФ та ч. 2 ст. 167 КК України.
Нібито 19 травня 2022 року Мітін перебував на даху промислової будівлі у Сєвєродонецьку та закинув гранату у вікно однієї із квартир у житловому будинку навпроти. Внаслідок вибуху власнику житлового приміщення завдано значної шкоди.
У жовтні 2022 року Мітіна взяли в полон.
У ході попереднього слідства він повністю визнав свою провину у скоєному, кажуть окупанти. Потерпіла заявила цивільний позов про компенсацію заподіяної їй матеріальної шкоди та моральної шкоди у розмірі 1 млн рублів.
Рішенням суду окупантів Мітіну призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із відбуванням у колонії суворого режиму. Крім того, суд у повному обсязі задовольнив позовні вимоги власника житлового приміщення.
Нагадаємо, відсторонити від посади начальницю відділу освіти Сєвєродонецької МВА Ларису Волченко та призначити запобіжний захід у вигляді застави розміром 322 тисячі гривень. Таке рішення ухвалив Дніпровський апеляційний суд.
- 3843 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Росіяни просуваються на Сумщині, є небезпека для Сум: ОВА закриває дороги області сітками від дронів рф
- 13:00 27% працевлаштовані: у Києві дослідили ринок праці для ВПО та назвали основні виклики
- 12:00 У ЛОВА хочуть організувати відпочинок для дітей ВПО з 2014 року: форма для участі
- 11:00 Підприємець з Луганщини привласнив 35 мільйонів на фіктивних поставках для армії, - ДБР
- 10:00 У мережі повідомили про стрілянину з пораненим в окупованому Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3302
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1930
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1198
- Харченко скасував статус критично важливого підприємства одній з лікарень Луганщини, ще одному закладу - погодив 17.06.2025 переглядів: 999