ВПО з Луганщини можуть отримати 3600 грн від Естонської ради у справах біженців. Куди звертатися
Постраждалі від війни українці можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради у справах біженців. Зокрема, виплати надаватимуть мешканцям Луганської області.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Так, українці, які постраждали від війни, можуть отримати виплати у розмірі 3600 гривень на одну людину. Вони надходитимуть упродовж 3 місяців на банківський рахунок. Програму грошової допомоги реалізує Естонська рада у справах біженців.
Звернутися можна через 6 місяців після отримання попередньої виплати.
Пріоритет для отримання фінансової допомоги надається найбільш вразливим категоріям населення.
Програма грошової допомоги розрахована на підтримку мешканців у таких областях: Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській та Миколаївській.
Щоб отримати допомогу, необхідно:
- Подати заявку за номером: (067) 105-28-03 (з 09:00 до 12:00).
- Заповнити онлайн-форму.
- Очікувати, поки ваша заявка буде опрацьована. Перевірити її статус можна за посиланням.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1-го жовтня 2023 року сума багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН збільшилася з 2200 до 3600 грн на місяць.
- 5317 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Прикордонники показали, як під Кремінною зупинили атаку росіян (ВІДЕО)
- 18:00 Лисогор визнав критично важливими ще 11 релокованих установ Луганщини
- 17:38 В Україні затримаються морози: синоптикиня назвала дату, коли відбудеться підвищення температури
- 17:08 "Україна нічого не знала щодо перемовин у Саудівській Аравії", - Зеленський
- 17:00 Воїнам-інтернаціоналістам із Сіверськодонецької громади виплатили понад 150 тисяч гривень допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4022
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3894
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2702
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2465