Власних доходів «лнр» не вистачає навіть на зарплату бюджетникам, - ЛОВА
Доходи бюджету самопроголошеної «лнр» складають менше половини потреб на зарплати бюджетникам. Понад місяць окупанти гасять пожежу на шахті «Суходільська-Східна».
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Зазначається, що окупанти оприлюднили інформацію про виконання в «лнр» бюджету за три квартали цього року. Так, власні доходи зведеного бюджету склали 22 618 млн рублів, понад 16 млн з яких – податки та збори.
Водночас на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ за цей час необхідно понад 48 387 млн, на пенсії та інші соціальні видатки – понад 57 227 млн рублів.
“Тобто власні доходи окупованої Луганщини, територію якої, крім Сєвєродонецького району, майже оминули бойові дії, складають менше половини потреб на зарплати бюджетникам. Або майже третину від потреб на виплату пенсіонерам”, - зробили висновок у ЛОВА.
Також повідомляється, що пожежники на окупованій Луганщині вже понад місяць не можуть впоратися з вогнем на шахті «Суходільська-Східна». Пожежа там спалахнула ще 10 вересня.
Нагадаємо, на пільгові ліки для жителів Луганщини окупанти за рік виділили менше однієї копійки на людину.
- 587 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сприяють росіянам на Луганщині: судитимуть двох «депутатів» самопроголошеної «лнр»
- 18:00 Стрибуни у воду з Луганщини вибороли п’ять медалей на Кубку України
- 17:00 Луганський театр покаже у Києві прем’єру вистави «Любов до скону»
- 16:00 У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
- 15:00 На окупованій Луганщині судитимуть українця за нібито участь в «Азові»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 786
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 716
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 548
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 547


У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону
€33 млн на пільгову іпотеку для ВПО: Німеччина та Україна підписали угоду