Попасняни представлять на форумі «ReBuild Ukraine» п’ять проєктів
Опубліковано 17.10.2023 - 18:00
Для участі у ІІ міжнародній конференції в рамках форуму «ReBuild Ukraine», направленої на відновлення життєдіяльності громад після деокупації, Попаснянська міська військова адміністрація розробила 5 проєктів.
Про це йшлося під час відеонаради начальника Попаснянської ВМА Миколи Ханатова з керівниками структурних підрозділів, повідомляє Попаснянська МВА.
Для участі у форумі розробили п’ять проєктів:
- «Реалізація першочергових та невідкладних заходів по забезпеченню питною водою в межах населених пунктів Попаснянської міської територіальної громади»,
- «Демонтаж зруйнованих та значно пошкоджених багатоквартирних будинків, будівель соціально-культурного призначення, водонапірних веж та інших нерухомих об'єктів комунальної власності Попаснянської міської територіальної громади. Рециклінг, переробка та дроблення будівельних відходів»,
- «Будівництво індустріального парку «Східний регіон» у місті Попасна Луганської області»,
- «Створення теплоелектростанції потужністю до 1 Мвт/годину на альтернативних видах палива в індустріальному парку «Східний регіон» у місті Попасна Луганської області»,
- «Впровадження роздільного збору побутових відходів».
У Попаснянській МВА зазначили, що дані проєкти допоможуть запустити процеси відновлення у різних сферах суспільного життя.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сєвєродонецька громада вдруге стане учасником міжнародної виставки-конференції ReBuild Ukraine. Вже оприлюднені проєкти відбудови, які вона там представить.
- 452 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У столиці перша луганська громада відкрила Центр життєстійкості
- 18:00 Шестикласник з Сіверськодонецька - серед призерів Міжнародного конкурсу ім. Шевченка
- 17:15 Погода на вихідних в Україні: від +18 тепла до похолодання і дощів
- 17:00 Блокування номерів на Луганщині: люди вистоюють черги, щоб виконати вимоги окупантів
- 16:30 Рубіо зняв з США зобов'язання швидко досягти миру між Україною і рф: вже не за 24 години і не зв 100 днів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Сіверськодонецьк – це тихий жах». Містяни розповіли окупантам про стан доріг 21.03.2025 переглядів: 5299
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Лисичанська 25.03.2025 переглядів: 2145
- У шпиталі помер захисник з Лисичанська 23.03.2025 переглядів: 1899
- Суд визнав винним у держзраді жителя Сіверськодонецька, який став депутатом в окупаційній «мерії» 24.03.2025 переглядів: 1118