Передача ATACMS Україні: у рф відповіли погрозами на таємну операцію США
В росії відреагували на таємну передачу Україні від США далекобійних ракет ATACMS, пригрозивши "найсерйознішими" наслідками.
Про це сказав посол росії в США Анатолій Антонов, повідомляє РИА Новости.
Він сказав, що "США продовжують підштовхувати до прямого зіткнення НАТО з росією".
"Рішення Білого дому про направлення українцям далекобійних ракет - груба помилка. Наслідки цього кроку, який навмисно переховувався від громадськості, будуть мати найсерйозніший характер. Вашингтон послідовно веде лінію на повне згортання двосторонніх відносин", - сказав Антонов.
Нагадаємо, у ніч проти 17 жовтня Сили спецоперацій ЗСУ уразили ракетами аеродроми рф в Бердянську та Луганську, знищивши 9 гвинтокрилів, спецтехніку, установку ППО, а втрати у живій силі противника складають десятки загиблими та пораненими.
У російських пабліках одразу написали, що по аеродромах били ракетами ATACMS.
Пізніше президент Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, а також Білий дім підтвердили таємну передачу ATACMS Україні. У Білому домі зазначили, що версія ракет ATACMS, передана ЗСУ, має дальність дії 165 км. Дальність деяких інших версій ATACMS — близько 300 км.
- 585 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ССО уразили на окупованій Луганщині ремонтну базу загарбників
- 18:26 Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
- 15:07 Президент відзначив двох луганських рятувальників
- 13:35 Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн
- 12:00 Окупанти похвалилися прогресом: у Луганську з’явилася перша фотобудка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3144
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 583
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 469
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 468


Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
Президент відзначив двох луганських рятувальників
Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн