Електромонтер з Луганщини отримав державну нагороду
Електромонтера оперативно-виїздної бригади Попаснянської дільниці електромереж Олександра Школьнікова відзначили Орденом «За мужність» ⅠⅠⅠ ступеня.
Державну нагороду йому сьогодні вручив очільник Луганщини Артем Лисогор, передає Луганська ОВА.
“Все своє життя Олександр присвятив енергетиці. До останнього продовжував сумлінно виконувати свою роботу в умовах безперервних бойових дій в Гірському. Відновлював пошкоджені лінії електропередачі, ремонтував трансформаторні підстанції, лагодив енергетичне обладнання”, – розповіли у ЛОВА.
За інформацією, під час виконання робіт з перепідключення Школи №15, де в укритті знаходилася велика кількість людей, разом з колегою Олександр потрапив під артилерійський обстріл росіян. Його напарника поранило в ногу. Олександр врятував життя колеги, а потім забезпечив живлення для десятків людей.
Тепер чоловік продовжує працювати в Миргороді та сподівається на скоріше повернення до рідного дому, про який зараз пише вірші.
Нагадаємо, раніше за внесок у безпеку та оборону України нагородили рятувальників з Луганщини.
- 539 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Луганські прикордонники знищили близько десятка ворожих гармат
- 12:00 Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
- 09:00 Окупанти сім разів атакували на Лиманському напрямку
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 524
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 515
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 451
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 399


Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
Окупанти сім разів атакували на Лиманському напрямку