Луганські ВПО у сєвєродонецьких хабах отримали продуктові й гігієнічні набори
Опубліковано 22.10.2023 - 13:43
У хабах Сєвєродонецької громади у Дніпрі та Тернополі луганських переселенців забезпечили наборами гігієни та продуктами.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Протягом тижня переселенці, зареєстровані у хабі цієї громади в Дніпрі (просп. Калнишевського, 27-К), отримали 1 021 продуктовий набір, 389 пакунків підгузок і засобів жіночої гігієни, 42 побутово-гігієнічних набори.
У Тернополі (вул. Грушевського, 5) ВПО з Луганщини видано 202 продуктових набори та чотири пакунки підгузок.
Графік роботи хабів: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.
Нагадаємо, у гуманітарному штабі «Луганщина моя» на Вінниччині триває видача непродовольчих наборів для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області від Міжнародної організації з міграції (МОМ).
- 1322 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 691
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 617
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 592
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 576


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного