79-річний рубіжанин переміг на всеукраїнських змаганнях зі скандинавської ходьби

Ветеран спорту з Луганщини став переможцем чемпіонату України зі спортивного туризму-скандинавська ходьба.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

21 жовтня у Києві відбувся перший в Україні національний чемпіонат зі спортивного туризму, а саме скандинавської ходьби.

Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з різних регіонів України. Учасники долали дистанції 2,5 км - для дітей та 5 км - для дорослих.

79 річний ветеран спорту з Луганщини, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських і міжнародних змагань з поліатлону, почесний громадянин Рубіжного Микола Фоменко взяв участь у змаганнях та переміг.

Нагадаємо, сєвєродончани стали призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування.