Лисогор про запуск опалення в окупованому Лисичанську: “Показово підключили один будинок. На цьому все”
Окупанти не підготували Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне до опалювального сезону. Окремі роботи мають показовий характер.
Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
“Трикутник Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне взагалі ніхто не збирається відновлювати, тому що там не проводяться жодні роботи. Показово підключили один будинок у Лисичанську до якоїсь привезеної апаратури з росії. На цьому все. Вона попрацювала добу. Щось трапилось. І, як вони назвали це, на циркуляцію стала. Проводять ремонтні роботи”, - поінформував керівник ЛОВА.
В інших населених пунктах, окупованих з 2022 року, за його словами, ситуація також складна.
“У приватних будинках люди хоча б можуть використовувати пічки, які в них є. А у багатоповерхівках, ті, які знаходяться по всій смузі 60-кілометровій лінії зіткнення, ситуація дуже важка. Люди познаходили буржуйки, повстановлювали їх, будуть опалюватися так. Тому що жодного кроку там ця "влада" не зробила й робити не збирається”, - сказав Лисогор.
Нагадаємо, у Лисичанську заживили котельню, навколо якої зруйновані теплотраси.
- 790 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Прикарпатті судитимуть луганчанина, якого затримали під Білогорівкою – він воював на боці окупантів
- 18:00 Прикордонники, які воюють у Серебрянському лісі, отримали знаки пошани “Захиснику Луганщини”
- 17:04 В Україні з середи почне теплішати, а на вихідних очікується "синоптичний рахат-лукум"
- 17:00 Українські військові уразили нафтобазу на окупованій Луганщині
- 16:05 Запаси американської зброї та боєприпасів вичерпаються в України до початку літа, - FT
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3613
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2624
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1320
- Виплати ВПО: що буде з березня 27.02.2025 переглядів: 1282