Кадиров наказав поліції і Росгвардії розстрілювати мітингувальників
Голова Чечні в рф Рамзан Кадиров наказав поліції і Росгвардії стріляти в учасників "несанкціонованих заворушень".
Його заяву цитують росЗМІ, пише ВВС.
"Якщо в нас хоч одна людина вийде на несанкціоновані заворушення, затримати та посадити її. Зробіть три попереджувальні постріли в повітря і після цього, якщо людина не виконує вимоги закону - четвертий постріл зробіть у чоло. Більше не вийдуть. Це мій наказ", — заявив Кадиров.
Заява прозвучала на адресу представників МВС та Росгвардії під час наради в уряді республіки на тлі антисемітських виступів у сусідньому Дагестані.
Нагадамо, напередодні в республіці Дагестан у рф в аеропорту Махачкали тисячі людей влаштували переслідування євреїв, обшукували автомобілі і автобуси, намагалися прорватися у літак, яки прибув з Тель-Авіва.
Глава Дагестану Сергій Меліков звинуватив “зрадників та бандерівців” з України в організації заворушень в аеропорту Махачкали.
Кадиров засудив заворушення, що сталися в аеропорту Махачкали через приліт рейсу з Ізраїлю, запропонувавши протестувальникам вирушити на війну з Україною.
- 500 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У Дніпрі для ВПО проведуть захід задля підвищення самооцінки при пошуку роботи
- 15:50 Трамп відреагував на удар рф по Києву: "владімір, зупинись!"
- 15:05 "Документ на столі у Трампа":Україна і європейські партнери розробили нові пункти до пропозиції США
- 15:00 Кремінська громада закупить дитячих путівок на майже три мільйони гривень
- 14:05 росія била по Києву північнокорейськими ракетами KN-23, одна з них влучила в будинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6724
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4616
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3651
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3002