"Сьогодні перед східними редакціями стоять нові виклики". "Сєвєродонецьк онлайн" долучився до дискусії в рамках Donbas Media Forum

"Сьогодні перед східними редакціями стоять нові виклики". "Сєвєродонецьк онлайн" долучився до дискусії в рамках Donbas Media Forum  Фото організаторів форумуе

"Сєвєродонецьк онлайн" побував на Donbas Media Forum, який пройшов у Києві 10-11 листопада.

Разом з колегами зі східних медіа головна редакторка видання Яна Чумаченко взяла участь у панельній дискусії "Медіа окупованих і зруйнованих територій. Навіщо, для кого і як працювати далі?". Зокрема, проблеми обговорили головна редакторка порталу 0629.com.ua (Маріуполь) Анна Романенко, головний редактор "ТРИБУН" Олексій Артюх, директорка та співзасновниця медіапорталу bakhmut.in.ua Альона Щекодіна. Модерував дискусію  Олексій Хуторний з Media Development Foundation.

форум

Дискусія почалася  в локації "Луганськ".

Форум

Альона Щекодіна, Олексій Артюх, Яна Чумаченко, Олексій Хуторний. Фото Марини Терещенко

Потім пролунала тривога та довелося продовжувати в укритті. 

Хуторний

Редактори  поділилися своїм баченням проблеми, обговорили діалоги з читачем та доцільність роботи в нинішніх умовах.

"Сьогодні перед східними редакціями стоять нові виклики. Втрата місії, пошук читача, визначення його потреб та переформатування роботи. Не можна забувати й про те, що, напевно, кожний редактор чи журналіст наразі задається питанням - для чого? Та, безумовно, шукає нові сенси. У мене було відчуття, що побувала у колі своїх. Там, де можна навіть просто помовчати, подекуди стримуючи сльози. І все буде зрозуміло без слів. Щиро вдячна організаторам за такий важливий, об'єднуючий захід", - підкреслила Яна Чумаченко. 

За її словами, неймовірно тепло та приємно було зустріти своїх читачів, обійняти та почути.

форум

Діалоги з читачами

"Вже записані ідеї. І зупинятися ми не збираємося! Щира подяка організаторам! Це було продуктивно та корисно! Навіть попри 7 годин роботи в укритті", - додала редакторка видання.

форум

форум

Нагадаємо, “Сєвєродонецьк онлайн” став найбільш гендерночутливим виданням серед луганських ЗМІ.

Також "Сєвєродонецьк онлайн" потрапив до переліку “Мапи якісних медіа України”.

Фото організаторів

Підпишись на наш Телеграм