Російський обстріл міста Селидове: загиблих стало більше, завали досі розбирають (ФОТО)
Кількість загиблих внаслідок російського ракетного обстрілу міста Селидове на Донеччині зросла до трьох.
Про це повідомляє МВС станом на 12:00 16 листопада.
"Рятувальники дістали з-під завалів тіло ще однієї людини на місці частково зруйнованої житлової чотириповерхівки. Аварійно-рятувальні роботи продовжуються", - йдеться у повідомленні.
Станом на 14:00 в ДСНС повідомили, що дістали тіло четвертої загиблої людини. "Рятувальники дістали з-під завалів тіло ще однієї загиблої особи на місці частково зруйнованої внаслідок обстрілу житлової чотириповерхівки", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 листопада на Донеччині у місті Селидове внаслідок російського обстрілу зруйнована багатоповерхівка, рятувальники витягли з-під завалів живими п'ятьох людей, серед яких - дитина. Проте під час розбору завалів знайшли і двох загиблих мешканців.
- 582 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Опалення немає 4-й рік». Сіверськодончани про ситуацію у місті
- 18:00 Оновили підхід до розробки Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027 роки
- 16:46 Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі
- 16:30 «Понад рік нічого не отримували». «Біженці» жаліються окупантам на відсутність гуманітарки
- 15:00 Задокументували злочинну діяльність двох керівників окупаційної «поліції» рф на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 2283
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 692
- Харченко: Закарпаття сприятиме забезпеченню житлом ВПО з Луганщини 15.01.2026 переглядів: 473
- ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади 16.01.2026 переглядів: 446


«Опалення немає 4-й рік». Сіверськодончани про ситуацію у місті
«Понад рік нічого не отримували». «Біженці» жаліються окупантам на відсутність гуманітарки
Задокументували злочинну діяльність двох керівників окупаційної «поліції» рф на Луганщині