В Україні цього тижня вночі температура опуститься до -14 градусів: названі дати

В Україні цього тижня вночі температура опуститься до -14 градусів: названі дати

В Україні 21 листопада, на День Гідності та Свободи, У Києві буде холодно, теплішу погоду прогнозують на заході країни, але йтиме дощ.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

У західних областях вночі 0+4 градуси, а вдень температура повітря підвищиться до +4+9 градусів. У Карпатах дощ перейде у сніг. Опади дійдуть також до Вінниччини та Житомирщини, дощ також часом переходитиме у мокрий сніг. На решті території України без опадів.

Температура повітря передбачається низькою: вночі -1-6, на крайній півночі до -5-8 градусів, вдень від 3 морозу до 3 тепла. У південній частині вдень очікується +4+9, в Криму до +10 градусів.

У Києві погода очікується холодною: вночі 3-5 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу. Опади завтра малоймовірні і навіть можливі прояснення.

"З найближчої синоптичної перспективи найхолоднішими ночами в Україні будуть 22 та 23 листопада: -5-12 градусів, на півночі та північному сході можливо до -12-14 градусів.
Опадів у нас побільшає 25-26 листопада, в Україну ввірветься черговий активний циклон із дощами, мокрим снігом та сильним вітром", - повідомила Діденко.