Сирський розповів, як Серебрянський ліс штурмують російські бомбардувальники, винищувачі та гелікоптери
Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на різних напрямках фронту станом на 27 листопада, у тому числі в районі Серебрянського лісництва на Донеччині та Луганщині.
Сирський зазначив, що росіяни продовжують вести активні наступальні дії у зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця".
За його словами, на Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій росіяни використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених шторм, шторм z, шторм v.
"Фіксується присутність колишніх так званих "вагнерів", які теж долучаються до штурмів. Жодних успіхів на даному напрямку російські окупанти не мають", - доповів Сирський.
Він повідомив, що також бойові дії тривають неподалік Іванівки, Синьківки Харківської області.
"На Лиманському напрямку ворог намагається штурмувати в районі Серебрянського лісу. Активно застосовує бомбардувальну, винищувальну авіацію та гелікоптери вогневої підтримки", - повідомив він.
На Бахмутському напрямку російські окупанти не полишають спроб витіснити українські підрозділи з позицій у Кліщіївці.
"На цьому напрямку російські окупанти активізували використання дронів-камікадзе. Успіхи у ворога на цьому напрямку відсутні", - стверджує Сирський.
За його даними, з початку місяця російські окупанти втратили 8690 особового складу, знищені або пошкоджені 1002 одиниці військової техніки, з яких 109 танків, 175 бойових броньованих машин та понад двісті артилерійських систем та мінометів різного калібру.
Нагадаємо, командир батальйону 63-ї ОМБр із позивним “Фугас” розповідав, чим важливий і для рф і для ЗСУ Серебрянський ліс. "Хто контролюватиме Серебрянський ліс, той і зможе рухатися вперед", - зазначав він.
Армія рф дуже хоче вийти на Краматорськ. ЗСУ потрібно зберігти контроль над лісом, щоб взяти Кремінну. За словами "Фугасу", з Кремінної відкривається дорога на Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне.
Він зазначав, що Серебрянський ліс дуже спалений. Ворог використовує там багато запальних мін і фосфорні боєприпаси, що призводить до верхових пожеж.
- 1147 переглядів
Читайте також:
- «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2914
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1350
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1302
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1079


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
