Волонтер з Луганщини отримав відзнаку президента «Золоте серце»
У Всесвітній день волонтера відзнаки президента «Золоте серце» та «За оборону України» вручили мешканцям Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Очільник Луганщини Артем Лисогор вручив відзнаку глави держави «Золоте серце» Юрію Широкову, який від початку війни допоміг евакуювати сотні людей з найнебезпечніших місць, а сьогодні доправляє гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих територій Луганської області та забезпечує потреби наших захисників на фронті.
Відзнакою «За оборону України» нагороджені Юліана Гарбар, Вікторія Гаруст, Олександр Корнієнко, Михайло Мишенін, Олена Нічупієнко, Галина Піскун, Ігор Ходжаінов, Роман Чередніченко та Дмитро Чмильов, які допомагали рятувати земляків від окупантів та організовувати роботу гуманітарних хабів для ВПО з Луганщини.
Читайте ексклюзивне інтерв’ю “Сєвєродонецьк онлайн” з Юрієм Широковим.
- 599 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Визначили переможців гри-вікторини «Відун»
- 10:35 Зеленський зробив заяву про членство України в НАТО та окуповані території
- 10:00 На війні загинув захисник з Кремінського району
- 09:32 У Трампа назвали умову для відновлення відносин з Україною
- 09:20 У NYT пояснили, коли саме Трамп може скасувати допомогу Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3559
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2530
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1308
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1246