Бойовика окупаційних військ, який воював проти України на Луганщині, засудили до 12 років

Бойовика окупаційних військ, який воював проти України на Луганщині, засудили до 12 років

За матеріалами СБУ термін за ґратами отримав ще один бойовик окупаційних військ. Його українські військові захопили у полон у боях в районі Білогорівки.

Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.

За даними досудового розслідування, 27-річий мешканець Луганська у грудні минулого року вступив на службу за контрактом до «окремого батальйону охорони 234 військової комендатури лнр».

На посаді стрільця він зі зброєю в руках охороняв розташовані в Луганську підрозділи слідчого комітету рф та інших окупаційних структур.

У березні цього року його перевели до «7 бригади 2 АК» окупаційної армії. Спочатку підрозділ забезпечував окупаційний режим у захоплених ворогом Лисичанську, Новодружеську, Білокуракиному – займався патрулюванням вулиць, зведенням укріпспоруд, охороною російських військових об’єктів тощо.

Потім підрозділ направили до зони бойових дій.

Наприкінці травня в районі Білогорівки у результаті атаки ЗСУ позиції «7 бригади» взяли штурмом. Нечисленні вцілілі бойовики потрапили у полон.

Слідство довело вчинення фігурантом злочину, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (добровільна участь громадянина України у незаконних збройних формуваннях, створених на тимчасово окупованій території, та у збройних формуваннях держави-агресора).

Бойовика засудили до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування проводили слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Нагадаємо, справу луганської судді-зрадниці, нині «сенаторки від «лнр», передали до суду.