Підозру отримав луганський прикордонник, який при окупантах став “директором” музею
За процесуального керівництва прокурорів Луганської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомили про підозру інспектору прикордонної служби з Луганщини за фактами дезертирства та колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 408, ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Розслідування встановило, що 24 лютого 2022 року військовослужбовець самовільно покинув район виконання завдання відділу прикордонної служби Старобільського району.
Залишившись в окупованому Біловодську, підозрюваний вступив у злочинну змову з військами рф та представниками незаконних збройних формувань самопроголошеної «лнр».
Від окупантів він отримав пропозицію та добровільно обійняв посаду «генерального директора» «государственного учреждения луганской народной республики «Беловодский краеведческий музей».
Досудове розслідування вели слідчі Другого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань.
Нагадаємо, про підозру у державній зраді повідомили колишнім правоохоронцям з Хрустального та Новопскова.
- 689 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:12 Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)
- 14:10 СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів у лікарні, релокованій з окупованої Луганщини
- 13:00 Луганська ОДА хоче залучати амбасадорів для просування регіону (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)
- 12:00 У Дніпрі почали видавати продуктові набори для ВПО з Луганщини
- 11:00 Жителям Сіверськодонецької громади виплатять понад 226 тисяч гривень на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2086
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1528
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 977
- Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП 22.04.2026 переглядів: 919


У Дніпрі почали видавати продуктові набори для ВПО з Луганщини
ЛОВА: Окупанти на Луганщині не знайшли коштів на ремонт пам’ятників, присвячених Другій світовій
Чотири рази росіяни вдарили зі ствольної артилерії та мінометів на Луганщині