В Іспанії арештували віллу і офіс родичів одеського ексвоєнкома Борисова
Державне бюро розслідувань та поліція Іспанії провели обшуки в іспанській нерухомості колишнього начальника Одеського ТЦК Євгена Борисова: віллу та офіс, записані на родичів експосадовця, арештували.
Про це повідомляє ДБР.
Сьогодні, 14 грудня, ДБР провело обшуки та вилучило документи на право володіння та розпорядження вищевказаним майном членами родини Борисова. За запитом ДБР судовий орган Королівства Іспанія наклав арешт на віллу та офісне приміщення, що належать Борисову.
Серед раніше арештованого майна:
- земельні ділянки загальною площею понад 2 га в Одеській області;
- два будинки в Одесі загальною площею понад 420 кв. м;
- домоволодіння в Одесі площею 78,5 га;
- дві квартири та 1/3 квартири в Одесі;
- автомобіль Toyota Land Cruiser 2023 року випуску;
- автомобіль Mercedes-Benz G 63 AMG 2022 року випуску;
- автомобіль Mercedes-Benz EQV 2022 року випуску;
- автомобіль Mercedes-Benz GLE 400 2021 року;
- автомобіль Porsche Macan GTS 2016 року випуску;
- автомобіль Audi A6 1999 року випуску та інше.
Нагадаємо, Борисова підозрюють у незаконному збагаченні на 188 млн грн. у липні цього року журналісти УП навідалися на віллу Іспанії у районі Марбелья і показали, як вона виглядає, і хто там проживає. Згідно з даними іспанського реєстру вілла вартістю кілька мільйонів євро належить матері Борисова, а офіс у тому ж районі – дружині.
Також у власності родини воєнкома з’явився Mercedes G-класу, відомий як Гелендваген. Загальна вартість усього майна придбаного під час повномасштабної війни становить близько 4,5 млн євро.
Згодом Борисова затримали у Києві і відправили у СІЗО. 27 липня суд наклав арешт на майно, гроші та банківські рахунки родини Борисова.
Після викриття Борисова в Україні правоохоронці розпочали перевірку матеріальних статків воєнкомів.
Читайте також: Головний воєнком Луганщини задекларував 1 млн 579 тис. грн зарплати
- 524 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Як росія змінює склад влади на окупованій Луганщині: дані дослідження
- 18:00 Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
- 17:00 На ТОТ Луганщини скасували комендантську годину на Великдень: яких міст це не стосується
- 16:00 В Україні спростили процедуру підтвердження страхового стажу: що зміниться
- 15:00 Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1486
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 907
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 856
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 719


Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Суддю з Луганщини відсторонили від здійснення правосуддя через справу про підкуп