У Києві відкрили ще один гумхаб для луганських ВПО
У Києві відкрили гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації.
Про це йдеться на сторінці РДА у Facebook.
Туди можна звернутися за допомогою, отримати підтримку, пораду, долучитися до інформативних заходів, вирішити нагальні питання та просто поспілкуватися.
Хаб знаходиться за адресою: Київ, бульвар Лесі Українки, 26А (каб. 330).
Нагадаємо, про те, що цей хаб планують відкрити, повідомлялося ще у жовтні. Тоді зазначали, що у хабі надаватимуть такі види допомоги та послуг: адресна гуманітарна допомога, консультації працівників пенсійного фонду, Луганського обласного центру зайнятості, лікаря-педіатра та лікаря загальної практики сімейної медицини, активності для дітей, психологічні, соціальні та культурні послуги.
Також повідомлялося, що у хабі Нижньодуванської громади у Києві можна отримати гуманітарну допомогу, консультації лікарів та юристів.
- 1076 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 815
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 524


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо