Ворог не зменшує кількість обстрілів на Луганщині, - Лисогор
Минулої доби окупанти обстріляли Невське та Білогорівку.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Кількість обстрілів по звільнених селах та позиціях наших військових залишається стабільно високою. Окупанти, переважно, б’ють з артилерії, танків, мінометів. І під час артпідготовки, і при наступах. Тиснув ворог минулої доби на Куп’янській ділянці фронту, де залучав ще й авіацію. Під вогонь росіян потрапили Невське та Білогорівка на Лиманському напрямку», – розповів очільник Луганщини Артем Лисогор.
Також повідомляється, що на фронті задіяні, здебільшого, штурмові підрозділи загарбників. Резерв вони поповнюють не тільки на території рф, а й у колоніях самопроголошеної «лнр». Зокрема, у Суходольську.
«Коли методи вербування перестали діяти, росіяни почали змушувати вступати до «шторм зет», використовуючи фізичний тиск», - зауважили у ЛОВА.
Нагадаємо, 21 грудня прорвати оборону українських військ ворог намагався поблизу Стельмахівки.
- 477 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:19 Трамп зустрінеться з путіним лише за умови, якщо той також зустрінеться із Зеленським, - NYP
- 19:00 Для реабілітації луганських поліцейських провели захід на річці Дніпро
- 18:00 Держслужбовців Луганщини навчали безбар’єрності
- 17:00 Сіверськодончанам надали майже 800 тис. грн на лікування
- 16:00 У керівниці Сіверськодонецької МВА з’явилися два нових заступники – що про них відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3898
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3824
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1215
- Сіверськодонецький гумхаб у Дніпрі вводить нову систему видачі допомоги 01.08.2025 переглядів: 1199