Підприємниці з-поміж ВПО можуть отримати гранти на власний бізнес
Програму мінігрантів для жінок запустив Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні». Долучитися до програми можуть українки, які мають діючий бізнес та зареєстровані як фізична особа-підприємець в Одеській або Миколаївській областях. А також ті, які релокували його на територію цих регіонів після лютого 2022 року та мають підтверджений статус ВПО.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Для участі у програмі необхідно мати:
- стаж підприємницької діяльності не менше 6 місяців;
- стабільний прибутковий бізнес із наявністю робочих місць;
- подальший план розвитку та втілення інновацій.
Крім того, бізнес повинен мати вплив на розвиток регіону. А саме: створювати нові робочі місця та реалізувати проєкти соціальної відповідальності. В тому числі щодо надання безоплатних послуг категоріям малозабезпечених громадян, ВПО або багатодітним родинам.
Десять власниць такого бізнесу зможуть отримати по 70 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання для розвитку власної справи.
Для участі у програмі необхідно заповнити форму за посиланням.
Дедлайн – 31 грудня 2023 року.
Нагадаємо, раніше на Закарпатті для жінок-переселенок з Луганщини провели тренінг з бізнес-планування.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганських ВПО у Рівному запрошують на консультації психолога
- 16:58 Австралія передала Україні першу партію танків Abrams
- 14:00 Луганська прокуратура замовила послуги провайдерів на 100 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: на окупованій Луганщині міста два тижні без води
- 10:30 У Києві працівник прокуратури збив пішохода та втік (ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 7845
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 5042
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5020
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 3949