Щодо детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати
Державна податкова інспекція у м.Сєвєродонецьку ГУ Міндоходів у Луганській області повідомляє, що постійно вживаються заходи по детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати, утриманим, але не перерахованим сум податку на доходи фізичних осіб. З метою відпрацювання питання легалізації заробітної плати, повноти та своєчасності перерахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету за січень – серпень 2013 р. додатково проведено 9 перевірок правильності дотримання вимог податкового законодавства.
Також ДПІ проводяться заходи щодо співставлення інформації, отриманої від підприємств з пропускним режимом щодо перетинання їх території працівниками інших підприємств, наявної в ДПІ інформації та відповідно належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Так за серпень 2013 р. було проведено 1 перевірку, встановлено факти порушення трудового законодавства. Матеріали перевірки передано до Прокуратури м.Сєвєродонецька для вжиття відповідних заходів реагування.
У випадку наявності інформації щодо порушень податкового законодавства в частині використання праці неоформлених найманих працівників, просимо звернутися до Державної податкової інспекції у м.Сєвєродонецьку для подальшого відпрацювання, вжиття заходів реагування та упередження порушень податкового законодавства.
- 2506 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом
- 08:36 росіяни атакували поблизу 12 населених пунктів на східних напрямках
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 930
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 712
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 469
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 417

росіяни атакували поблизу 12 населених пунктів на східних напрямках
Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками