Сили оборони просунулися на південний схід від Куп’янська, - ISW
У неділю, 31 грудня, Сили оборони України просунулися на південний схід від Куп’янська та продовжили позиційні бої з російськими окупантами вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна.
Про це йдеться у новому звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише NV.
Російський «воєнкор» стверджував, що ЗСУ контратакували біля Орлянки (на південний схід від Куп’янська) і досягли часткового успіху, проте аналітики ISW не змогли підтвердити це.
Водночас російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривають на північний схід від Куп’янська біля Синьківки, на південний захід від Сватового біля Макіївки та на південний захід від Кремінної, що неподалік Діброви й Серебрянського лісництва.
Речник командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Фітьо заявив, що українські військові ведуть активну оборону на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках і, за можливості, проводять наземні атаки.
В ISW додали, що 31 грудня російські та українські війська продовжили позиційні бої біля Бахмута, проте лінія фронту на цьому напрямку не змінилася. Російські та українські джерела заявили, що позиційні бої тривали на північний захід від Бахмута в районі Богданівки та на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки.
Нагадаємо, 257 російських солдатів цю новорічну ніч не зустріли.
- 688 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови
- 09:00 На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
- 08:20 На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1125
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 474
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 463
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 457


Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови
На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.