У Рубіжному окремі райони без води з 2022 року, пошкоджені водогони не ремонтують
Значна частина окупованого Рубіжного залишається без води. У колонії в Суходольську росіяни хочуть влаштувати катівню.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією, частина рубіжан з весни 2022 року чекає на централізоване водопостачання.
“Воно є там, де під час штурмів росіян залишилася неушкодженою система. Зруйновані та серйозно пошкоджені ділянки водогонів, зокрема, у віддалених районах міста, окупаційна влада не ремонтувала”, - розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що колонію в окупованому Суходольську, звідки вербують до підрозділів “шторм-z”, загарбники планують перетворити на катівню. Ув'язнених переводять до виправних закладів на території рф.
“Завдання зверху – якомога швидше вивільнити територію колонії. В кого є гроші – купує собі волю, як то було при наборі до “вагнерівців”. Місцеві жителі вже зараз збентежені погіршенням криміногенної ситуації в населеному пункті та навколо”, - наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, у самопроголошеній «лнр» вербують ув’язнених йти на війну.
- 675 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:30 З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 3105
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 2931
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 1883
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 1624


З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
