Луганчанам у Черкасах видадуть продуктові набори
Опубліковано 03.01.2024 - 10:00
До гуманітарного хабу у Черкасах, яким опікується Попаснянська міська військова адміністрація, надіслали 15 тонн гуманітарної допомоги.
Про це повідомляє Попаснянська МВА.
Допомогу у вигляді продуктових наборів надав Фонд Ріната Ахметова.
“Допомога буде надаватись внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані в хабі, за заздалегідь узгодженими з благодійною організацією списками. Внутрішньо переміщені особи будуть запрошені до хабу для отримання гуманітарної допомоги за телефоном”, - йдеться у повідомленні.
Телефон для довідок: +380506451928.
Нагадаємо, п’ять гірських гумхабів надали допомогу понад тисячі луганських ВПО.
- 493 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
- 14:00 На базі рубіжанської лікарні у Харкові проводять групові психологічні заняття – як записатися
- 13:00 Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін
- 12:00 Нардепи ухвалили закон «Про основні засади житлової політики»: які зміни він передбачає
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1041
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 430
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 410
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 393


Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін