ЛОВА: У “лнр” при медоглядах більшості дітей поставили діагнози, які є підставою для вивезення у рф
Медики з росії виявили патології у 68,8 % зі 136 915 оглянутих дітей на території окупованої Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
"Ще наприкінці 2022-го та упродовж 2023-го рр. у "лнр", аби виправдати депортацію та оздоровлення у північних регіонах рф дітей та підлітків, влаштували примусову диспансеризацію. Займалися нею медичні працівники, яких привезли з росії, аби місцеві не змогли втрутитися у процедуру", - йдеться у повідомленні.
За інформацією, ту чи іншу патологію нібито виявили у 68,8 % за 136 915 оглянутих дітей. Відповідні діагнози, зауважили у ЛОВА, надають підстави до вивезення підростаючого покоління на лікування до рф.
"Чим все може закінчитися – нещодавно вже побачили діти, які оздоровлювалися у тюмені", - нагадали в обласній адміністрації.
Нагадаємо, у росії шпиталізували луганських дітей, які поверталися з “відпочинку” у таборі, одна дівчинка померла.
- 514 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
- 18:00 Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
- 17:00 Кремінянину вручили іменну відзнаку за підтримку бізнесу Луганщини
- 16:00 Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1578
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1072
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 910
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 776


Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн