Столтенберг скличе надзвичайне засідання ради Україна-НАТО: названа дата і тема обговорення
Посли країн НАТО зберуться на засідання ради Україна-НАТО у середу, 10 січня.
Про це у соцмережі Х написав речник НАТО Ділан Вайт.
"Генеральний секретар Йенс Столтенберг скличе засідання ради Україна-НАТО у середу, 10 січня, на рівні послів на прохання України після нещодавніх російських ракетних і безпілотних атак", - йдеться у його повідомленні.
Нагадаємо, міністр МЗС Дмитро Кулеба повідомляв, що однією з ключових тем засідання ради Україна -НАТО стане посилення протиповітряної оборони України.
Довідка: росія 29 грудня і 2 січня здійснила масовані обстріли українських міст: під ракетними ударами були Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Одеса, селище Сміла на Черкащині і Конотоп на Сумщині.
Сили ППО збили 87 крилатих ракет та 27 ударних БпЛА, всього росіяни запустили по Україні 158 повітряних цілей. Найбільше жертв було у Києві - 32 загиблих та 30 постраждалих. Перше січня було оголошено Днем жалоби у столиці.
2 січня росія вперше випустила по Києву 10 ракет "Кинджал", усі їх збила протиповітряна оборона. Загалом у небі столиці ППО знищила 61 російську ракету. У Солом'янському районі постраждав багатоповерховий будинок, загинули двоє людей і близько 50 постраждали, згоріли два автосалони.
- 410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 «Коло Незалежних»: громади Луганщини та Донеччини розкажуть більше про себе у Полтаві
- 12:11 “Ідея масштабна та глобальна”: у ЛОВА поділилися планами на житловий проєкт для ВПО
- 11:11 Харченко розповів, що думає про розміри зарплат у чиновників Луганської ОВА
- 10:00 Окупанти оголосили зрадником та дали 17 років колонії жителю Луганщини
- 09:00 В одному з міст окупованої Луганщини воду подають раз на кілька діб
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку вимагають доступу до квартир ще в одному будинку 19.08.2025 переглядів: 29049
- У Сіверськодонецьку тепер лунає «голос русской армии» 20.08.2025 переглядів: 4029
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2680
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1865