Російські дрони шпигують за полігонами у Німеччині, де навчають українських військових, – Bild
Над військовими полігонами у Німеччині, де тренують українських військових, часто літають безпілотники. За таким шпигунством, скоріше за все, стоїть росія.
Про це повідомляє Bild.
“Безпілотники регулярно помічають над військовим полігоном Кліц, де Бундесвер тренує українців на Leo 1. На інших об’єктах у повітряний простір іноді входить кілька дронів одночасно. Це чітко організовано і сильно вказує на росію”, – поділився своєю думкою експерт FDP з оборони Маркус Фабер.
Журналісти зазначили, що Бундесвер також підозрює, що москва стоїть за атаками безпілотників. Але не можуть цього довести, бо жодного дрона з неба не змогли заарештувати.
Такі безпілотники помічали й минулого року. У жовтні від дронів особливо постраждали місця, де Бундесвер тренує українців.
У Німеччині навчають військову поліцію, як користуватися передавачами радіоперешкод, які можуть змусити дрони приземлитися. Однак шпигунські пристрої продовжували літати.
При цьому німці впевнені, що “не повинні дозволити росії шпигувати за військовими навчальними майданчиками за допомогою безпілотників”.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина у 2024 році подвоїть військову допомогу Україні до 8 млрд євро.
- 719 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ закінчується пальне, у Сіверськодонецьку не йдуть на відбудову житла через невиплати
- 09:30 На Луганщині росіяни вдарили 20 дронами
- 09:00 Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста
- 19:00 На чемпіонаті України луганські важкоатлети вибороли 6 нагород
- 17:00 Діти з Лисичанської громади з числа вразливих категорій отримають фінпідтримку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Іпотека з компенсацією: як це працює у Сіверськодонецькій громаді 26.05.2026 переглядів: 1008
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 842
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 796
- Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка 27.05.2026 переглядів: 773


ЛОВА: На ТОТ закінчується пальне, у Сіверськодонецьку не йдуть на відбудову житла через невиплати
На Луганщині росіяни вдарили 20 дронами
Сили оборони ударили по полігону окупантів на Луганщині
