ЛОВА про встановлені окупантами таксофони у Лисичанську: “Цифровізація по-російськи не діє”
У Лисичанську неможливо додзвонитися до «швидкої» зі встановлених окупантами таксофонів.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У грудні 2023 року, “щоб вирішити питання зі зв’язком”, зокрема - подзвонити в екстрені служби, окупанти почали встановлювати у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному провідні таксофони. Всього відомо про 10 встановлених апаратів на три міста.
Наразі, за інформацією ЛОВА, таксофони, встановлені по окупованому Лисичанську, за призначенням не діють.
“Чи то їх періодично відключать, чи то небажання “швидкої” працювати цілодобово. Тому замало дістатися до апарату за кілька кілометрів від будинку. Більш важке завдання – додзвонитися до лікарів. Цифровізація по-російськи не діє”, - наголосили в обласній адміністрації.
Нагадаємо, російські окупанти вирішили встановлювати у Сєвєродонецьку таксофони. При цьому самі ж заявили, що мобільний зв’язок там поки що не з'явиться.
- 613 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родичам загиблих захисників з Лисичанської громади надали понад 150 тис. грн допомоги
- 18:00 Від луганчан нацгвардійцям передали оптоволоконні дрони та обладнання на майже 14 млн грн
- 17:00 Активісти провели акцію спротиву на окупованій Луганщині (ФОТО)
- 16:00 Луганський пенсійний фонд замовив марок на 200 тис. грн
- 15:12 Житло для ВПО: Харченко розповів, чи забере уряд кошти громад Луганщини та які є варіанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2104
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1069
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 917
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 754