Фітьо про ситуацію на східному фронті: “Кількість атак виходить на той рівень, що був до похолодання”
На Лимано-Куп’янському напрямку за минулу добу українські військові знищили 50 одиниць ворожої техніки.
Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник служби в’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.
За його словами, серед знищеної техніки - чотири танки, чотири БМП та три БТР. Крім того, ЗСУ знищили 141 окупанта, кількох - взяли у полон.
“Ця знищена техніка свідчить про те, що ворог знову активізувався. Кількість атак виходить на той рівень, що був раніше, до великого похолодання”, - розповів Фітьо.
Зокрема, за минулу добу на Куп’янському напрямку українські військові відбили п’ять ворожих атак, на Лиманському – шість. Ворог завдав чотири авіаційні удари, застосував 16 БПЛА та здійснив 475 артилерійських обстрілів по українських позиціях.
За словами Фітьо, на одній із ділянок фронту на Куп’янському напрямку окупанти щоразу наступають тією ж самою дорогою. Наразі там вже виникла велика стоянка спаленої ворожої техніки.
Нагадаємо, минулої доби окупанти нанесли авіаудари по території Серебрянського лісу, з мінометів та артилерії - обстріляли Невське.
- 597 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родичам загиблих захисників з Лисичанської громади надали понад 150 тис. грн допомоги
- 18:00 Від луганчан нацгвардійцям передали оптоволоконні дрони та обладнання на майже 14 млн грн
- 17:00 Активісти провели акцію спротиву на окупованій Луганщині (ФОТО)
- 16:00 Луганський пенсійний фонд замовив марок на 200 тис. грн
- 15:12 Житло для ВПО: Харченко розповів, чи забере уряд кошти громад Луганщини та які є варіанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2134
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1069
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 931
- У Сумській області загинув військовий з Луганщини 14.10.2025 переглядів: 756