Власенко розповів про часті пожежі, неякісну медицину та інші проблеми окупованої Луганщини (ВІДЕО)
В окупованому Сєвєродонецькому районі погіршується криміногенна ситуація, а за якісною медициною потрібно їхати до Луганська чи інших більших міст.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
“Є проблема з робітничими кадрами, з медициною, з відновлювальними роботами, пов’язаними з погодними умовами. Не дуже добра криміногенна ситуація. Є й алкоголізм, і ДТП, і пожежі через необережне поводження з приладами опалення. По медицині є розуміння того, що кадрів не вистачає, вся інфраструктура зайнята під військові цілі. Люди вимушені їхати у великі міста, зокрема - до Луганська, щоб більш-менш якісну допомогу отримати”, - сказав Власенко.
За його словами, люди у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному зустрічають другу зиму без тепла. Відновити повністю опалення, електроенергію, водопостачання окупаційній владі не вдається.
“Десь якісь успіхи є, вони намагаються щось відновлювати, але реальна ситуація така”, - зауважив керівник РДА.
Також він вкотре наголосив, що, за приблизними підрахунками, Сєвєродонецьк заселений на третину. Місцевих з них - близько половини.
Раніше Власенко розповідав, що на окупованих територіях триває терор в плані паспортизації, мобілізації, русифікації.
- 541 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Поблизу окупованої Кремінної супутники зафіксували пожежі
- 18:00 65 мешканцям Сіверськодонецької громади виплатили грошову допомогу на лікування
- 17:00 Спортсменка з Рубіжного завоювала два “золота” на чемпіонаті України з карате
- 16:55 Терор рф 5 червня: Знищення будівлі Херсонської ОДА, загибель родини рятувальника у Прилуках, обстріл Харкова
- 16:18 Як луганчанам оформити пенсію учасника бойових дій – роз’яснення ПФУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4001
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2653
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1631
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1476