Голова ДПСУ вручив нагороди луганським прикордонникам
Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко побував на позиціях Луганського прикордонного загону на Бахмутському та Лиманському напрямках. Він вручив бійцям державні нагороди.
Про це повідомляє ДПСУ.
«Це вже абсолютно інший Луганський прикордонний загін, тому що це прикордонний загін бригадного типу. І можна навіть порівняти зовсім інший тип підготовки – з тим, що був до цього. Впевнений, що загарбники зможуть це відчути на собі, але не зможуть поділитися враженнями», – зазначив Дейнеко.
Очільник прикордонного відомства заслухав командирів підрозділів щодо обстановки на їхніх напрямках, обговорив забезпеченість озброєнням, транспортом, засобами РЕБ, а також подякував захисникам та вручив їм державні нагороди й відомчі відзнаки.
«Ми обов’язково переможемо цю орду, відновимо наш кордон, а ви повернетесь на квартал Мирний, 21, де ми маємо ще достатню кількість «боржників». Тому умовну назву, яку підтримав і Президент України, загін отримав – «Помста», адже за кожного нашого побратима ми помстимося», – підсумував голова ДПСУ.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відзначив двох бійців Луганського прикордонного загону, які відвойовували позиції на сході та знищували окупантів.
- 775 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оголосили підозру колишньому судді, який майже 10 років здійснює «правосуддя» окупантів на Луганщині
- 18:00 Для українських дітей, яких повернули в Україну з рф і ТОТ, організували реабілітацію в Італії
- 17:00 Вища рада правосуддя підтримала звільнення прокурора Луганської спецпрокуратури
- 16:00 Здавали приміщення в окупованому Луганську спонсорам «ахмату»: СБУ викрила власників компанії
- 16:00 Від викладання англійської до фотографії: як сіверськодончанка Софія Павленко шукає себе у новій професії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо, де саме на Луганщині збили російський винищувач Су-35 (ВІДЕО) 09.07.2026 переглядів: 1380
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 1097
- «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА 10.07.2026 переглядів: 1082
- Історія ветерана Євгена Шурцова: про події перших місяців війни та волонтерство у Сіверськодонецьку 10.07.2026 переглядів: 793


Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ВАРТОВІ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
У Бойко з'явилася нова заступниця
З життя передчасно пішов працівник Лисичанської МВА Денис Роднюк
