В Україну з російського полону повернулися 207 захисників (ФОТО)
В Україну з російського полону повернулися 207 захисників – це воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції - рядові, сержанти та офіцери.
Про це повідомив голова ОП Андрій Єрмак.

За його словами, серед звільнених з полону багато оборонців Маріуполя, військових, що були на "Азовсталі", острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках.
"Це другий великий обмін після тривалої перерви. І ми продовжуємо роботу та виконання задачі Президента - повернути всіх", - додав Єрмак.

Про обмін написав і президент Володимир Зеленський: "Наші – вдома. 207 хлопців. Повертаємо попри все. Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні. Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх. Працюємо над цим. Зараз – чергова класна робота команди України. Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко – молодці!"
Ані Єрмак, ані Зеленський не уточнив, чи це ті самі полонені, яких мали обміняти 24 січня, коли в рф впав військово-транспортний літак Іл-76.
Нагадаємо, 24 січня у Бєлгородській області впав і розбився військово-транспортний Іл-76. Міноборони рф стверджує, що на борту були 65 полонених військовослужбовців ЗСУ, які перевозилися в Бєлгородську область для обміну, 6 членів екіпажу літака і 3 супроводжуючих. Повідомляється, що усі вони загинули. росія звинуватила ЗСУ у збитті літака.
Одразу після повідомлень про падіння літака Іл-76 голова комітету з оборони Держдуми росії Андрій Картаполов заявив, що тепер про обмін "не може бути й мови".
ГУР підтвердило, що на 24 січня дійсно готувався обмін полоненими, але "Україна не володіє достовірною та вичерпною інформацією з приводу того, хто саме перебував на борту літака та в якій кількості".
29 січня представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявляв, що попри ситуацію з падінням Іл-76 у Бєлгородській області, переговорники з рф і України, які задіяні в процесі обміну полоненими, продовжують комунікації.
- 588 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
- 18:00 Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
- 17:00 Кремінянину вручили іменну відзнаку за підтримку бізнесу Луганщини
- 16:00 Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1578
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1072
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 910
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 776






Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн