Про оскарження платником податків податкової вимоги зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
17 квітня 2014 року Луганський окружний адміністративний суд своєю постановою відмовив у задоволенні позовних вимог фізичної особи-підприємця А до державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку та Реєстраційної служби Сєвєродонецького міського управління юстиції про визнання незаконними дій, скасування державної реєстрації юридичної особи.
Мотивом, яким керувалась вказана фізична особа-підприємець звертаючись до суду було небажання сплатити недоїмку, що утворилась в результаті не сплати цією особою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі більш ніж 12 тис.грн.
Бажання ухилитись від сплати грошових зобов’язань спонукало цю особу до самих витончених спроб, не цураючись при цьому звинуватити державні органи в порушенні норм чинного законодавства.
Такі звинувачення були визнані судом необґрунтованими.
З приводу предмету судового розгляду даної справи хотілось би нагадати платникам податків, що їх матеріальне забезпечення в старості напряму пов’язано зі сплатою ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в теперішній час.
Отже, в даному випадку це саме вони повинні бути зацікавленим в першу чергу за дотриманням вимог чинного законодавства, а не створювати для себе проблем та державним органам перешкод в здійсненні поставлених перед ними завдань.
- 1958 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 912
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 700
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 464
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 409

Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок