У Борівському погіршується ситуація через підтоплення, а на шахтах в окупантів немає кому працювати
Ситуація із підтопленням у Борівському погіршується. Про 3,5 тисячі мобілізованих заявили на шахтах самопроголошеної «лнр», проте нестача кадрів становить 8 тисяч.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Минув понад місяць, як в Борівському оголосили надзвичайну ситуацію через підтоплення ґрунтовими водами.
«Оголосили, але не почули селян. Вода стоїть на вулицях, у підвалах та домівках. Заборонено вживати питну воду зі свердловин, які є в багатьох на подвір’ї. Місцеві чекають на вжиття заходів, окупаційна влада – на весну», - зазначили у ЛОВА.
Також у відомстві додали, що компанія «Схід-вугілля», яка керує 16 шахтами у самопроголошеній «лнр», повідомила про невиконання річного плану видобутку.
На підприємстві наголошують, що офіційно мають 3,5 тисячі мобілізованих до окупаційних військ. Водночас нестача персоналу складає понад 8 тисяч осіб: штат 22 180, фактична чисельність – 13 903.
Нагадаємо, у трьох населених пунктах Сєвєродонецької громади, а також у Вільховому Станично-Луганського району Луганщини окупаційна влада ввела режим надзвичайної ситуації через підтоплення ґрунтовими водами.
- 852 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1643
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1544
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1428
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1204


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
