“Сватове – це Україна”: у Нідерландах провели акцію на підтримку українців (ВІДЕО)
У другу річницю повномасштабного російського вторгнення – 24 лютого 2024 року – в Амстердамі на площі Дам провели акцію на підтримку України.
Про це повідомляє Сватівська МВА.
Представниця програми PAX Маріка Дроохсма передала меседж від начальника Сватівської МВА Олександра Міткевича.
Вона розповіла, що нещодавно була в Україні й провела багато зустрічей у різних містах з різними людьми. Маріка запитувалася в українців, що має звучати в Європі на річницю повномасштабної війни.
“Вони мені сказали: має звучати правда про наші міста, про нас, що це – Україна. Сватове – це Україна, Бердянськ, Маріуполь – це Україна, Авдіївка, Бахмут – це Україна, Донецьк, Харцизськ, Макіївка, Крим – це Україна”, – сказала вона.
Жінка додала, що європейці робитимуть все можливе, що від них залежить, щоб усі українці змогли повернутися додому та жити у вільній, мирній та незалежній країні.
Нагадаємо, до другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну прибули чотири світових лідери.
- 594 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 На окупованій Луганщині скоротили подачу води через низький рівень у резервуарах на насосній станції до 4 січня
- 11:00 Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус
- 10:00 У Ржищеві та Славутичі облаштують 250 додаткових місць для ВПО: що про це відомо
- 09:00 Нафтобази окупантів охоронятимуть резервісти. У Сіверськодонецьку хворих доставляють до лікарні своїми силами
- 08:15 Окупанти спробували прорвати українську оборону поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 638
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 443
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 429
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 405


На окупованій Луганщині скоротили подачу води через низький рівень у резервуарах на насосній станції до 4 січня
Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус
Нафтобази окупантів охоронятимуть резервісти. У Сіверськодонецьку хворих доставляють до лікарні своїми силами