ЛОВА: У зруйнованому Рубіжному окупанти запланували ремонтувати “виключно вцілілі будинки”
До плану відновлення Рубіжного загарбники включають тільки вцілілі багатоповерхівки. Керівники підприємств та установ в окупації отримали плани явок на вибори.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
В обласній адміністрації наголосили, що складатися плани відбудови та з’являтися підрядні компанії у Рубіжному почали через півтора року після окупації - наприкінці 2023 року.
Наразі більша частина населеного пункту зруйнована. При цьому у чергу ремонтів, за інформацією ЛОВА, потрапили менше ніж 30 будинків – виключно вцілілі, де можна швидко показати роботу.
Також повідомляється, що керівники установ та організацій на окупованих територіях, зокрема, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, отримали плани явки співробітників, які потрібно виконати на березневих виборах президента рф.
Нагадаємо, окупаційна влада Рубіжного вимагає з людей компенсацію за встановлені вікна та двері.
- 417 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Військовий злочинець пише про Луганський аеропорт, а окупанти впроваджують це у шкільну програму, - ЦНС
- 11:48 Дуда вважає, що Польща має бути присутня на перемовинах щодо війни росії проти України
- 11:00 Окупанти спрощують процедуру вилучення земельних ділянок, щоб заселити на Луганщині росіян, - Лисогор
- 10:00 У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки
- 09:57 Сирський відреагував на серію нападів на ТЦК
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Не можуть собі дозволити майже нічого. Як живе переселенка з Сіверськодонецька у Житомирі 27.01.2025 переглядів: 7582
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3412
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 2943
- Сіверськодончанам відшкодовуватимуть проїзд та перевезення майна, – Харченко 27.01.2025 переглядів: 2701