В Україну йде похолодання — прогноз погоди від синоптиків
У вівторок, 5 березня, очікується останній теплий день.
Про це написала синоптикиня Наталка Діденко в Facebook.
"5-го березня максимальна температура повітря очікується в межах +6+12 градусів. У західних областях та в Криму +10+16 градусів. Тобто, досить тепло", - йдеться у дописі.
Проте вже 6 числа температура повітря значно знизиться.
Український гідрометеорологічний центр повідомляє, що 5 числа можливі дощі у більшості західних областей (вночі місцями з мокрим снігом), тоді як на решті території — без опадів.
Вітер південно-східний, східний, 5-10 м/с. Температура вночі від +3 до -2 градусів; вдень +5 +10 градусів. У західних областях, на півдні Одещини та в Криму +11 +16 градусів.
На Київщині теж очікується хмарна прохолодна погода, проте без опадів.
Температура вночі від 3+ до - 2, вдень +5 +10 градусів. У Києві вночі близько 0 градусів, тоді як вдень +7 +9 градусів.
- 441 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Ідентифікація та неотримання виплат від рф: ПФУ повторно надіслав сповіщення пенсіонерам
- 10:00 Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі
- 09:05 Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
- 08:41 На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового
- 19:00 Рубіжанські медики розпочали надання безоплатних медичних послуг у хабі благодійної організації БФ «Рішучі серця»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1595
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1095
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 771
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 595


Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі
Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового