ЛОВА: На окупованій Луганщині росіяни перевіряють рівень пропаганди війни у школах
В окупованому Алчевську звільняють директорів шкіл через недостатню пропаганду війни. Під час побудинкових обходів окупанти пропонують гроші за майбутні голоси.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, в Алчевську росіяни інспектують школи та звільняють директорів.
«Основний критерій – рівень пропаганди на уроках так званих «розмов про важливе». Окупанти вбачають недостатню обізнаність дітей тематикою війни й неувагу до державних символів рф. Для прикладу, одного із нових директорів привезли з території росії», – розповіли в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що з 17 лютого на окупованих територіях розпочали побудинкові агітаційні обходи населення члени «виборчих комісій». Вони мали низку завдань, окреслених «виборчкомом», для подальшого досягнення високої явки. Зокрема, за даними ЛОВА, - пропонувати жителям до п’яти тисяч рублів за згоду віддати свій голос, незалежно від наявності паспорта рф.
«Тож, за попередніми підрахунками, понад 84 % опитаного населення «лнр» нібито погодилося прийти на вибори», - зауважили у Луганській ОВА.
Нагадаємо, у Сєвєродонецьку окупанти продовжують інтеграційні процеси у російське законодавство та збільшують тиск на місцеву молодь напередодні виборів президента рф.
- 524 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Жителям Сіверськодонецької громади безкоштовно надаватимуть юридичні консультації та правову допомогу щодо визнання...
- 12:00 Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
- 11:00 «Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів
- 10:00 Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови
- 09:00 На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1132
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 480
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 466
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 464


Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
«Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів
Окупанти розповіли, скільки людей зараз проживає у знищеній Попасній та які там умови