Учні Новодністровської гімназії зібрали для дітей Луганщини допомогу
До гуманітарного хабу Старобільської РДА у Києві прямує допомога від школярів з Чернівецької області.
Про це повідомляє Старобільська РДА.
У Новодністровській гімназії провели благодійну акцію “Гімназисти – дітям Луганщини”. Учні зібрали для дітей Луганщини іграшки, канцелярію та україномовні книги. Діти самі спакували та доставили посилки.
“Особливо приємно, що ініціатива спрямована від дітей до дітей. Вона обов’язково дасть свої плоди та подарує посмішки дітям Луганщини”, – зазначили в адміністрації.
Також сказано, що усе починалося з підтримки книжкового флешмобу #книгаСтаробільщини, а переросло у велику добру справу.
Нагадаємо, Старобільська РДА започаткувала флешмоб #книгаСтаробільщини для поповнення бібліотечних фондів українською літературою у січні цього року.
- 520 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
- 16:00 До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
- 15:01 Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
- 14:00 Очільнику «мнс» на окупованій Луганщині оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4320
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1689
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1003
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 826


Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
До 12 років позбавлення волі засудили посадовця філії окупаційного «Луганськгазу»
Лисичанська МВА запрошує на навчання з національного спротиву
