“Сєвєродонецьк став свого роду полігоном для пропаганди”, - Стрюк
Окупанти використовують Сєвєродонецьк для створення “телевізійної картинки”. Правила виїзду та в’їзду на територію Сєвєродонецької громади з боку окупантів стали жорсткішими.
Про це в ефірі “Еспресо.TV” розповів начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк.
“Суттєвих змін не відбувається. З більш-менш прийнятного - місто пережило таки зиму. Хоча у холоді, без опалення. З перебоями з електрикою, з водою, але людям вдалося перезимувати”, - сказав він.
За словами Стрюка, на сьогодні Сєвєродонецьк залишається окупованим тиловим містом та став “свого роду полігоном для пропаганди, де знімаються ролики про те, як відновлюється нібито “звільнена” територія Луганщини”.
“За фактом же це, окрім телевізійної картинки, не дає аж ніяких покращень у житті населення, яке знаходиться в окупації”, - наголосив керівник МВА.
Він також зауважив, що відтоку мешканців з окупації не відбувається, оскільки на сьогодні це досить складна процедура.
“Жорсткішими стали правила й виїзду, й в’їзду на територію Сєвєродонецької громади з боку окупантів, контроль посилений. Наразі майже всіх там вже переписали по декілька разів. Готуються до цих псевдовиборів. І чоловіки майже всі проінвентаризовані, так скажемо. І посилюються мобілізаційні заходи”, - поінформував Стрюк.
- 1073 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Для безпеки»: окупанти введуть особливий режим в’їзду-виїзду між воронезькою областю та ТОТ Луганщини
- 18:00 Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
- 17:00 Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
- 16:00 В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників
- 15:03 У ЛОДА розповіли подробиці про будівництво житла для ВПО у Батраді на Закарпатті
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1016
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 958
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 892
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 845


Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників 