ЛОВА: на Луганщині окупанти навчатимуть дітей «правильно» розуміти поняття «долг перед родиной»
«Долг перед родиной» навчатимуть сплачувати з дитинства у кадетському корпусі слідчого комітету рф в «лнр». Якість води на Новопсковщині гірша за технічну.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Рішення про створення Луганського кадетського корпусу слідчого комітету рф вже схвалено урядом окупантів. Намагатимуться встигнути до початку нового року.
Туди відбиратимуть юнаків та дівчат, схильних до дії російської пропаганди. Як зазначають у так званій «лнр», зокрема, навчатимуть дітей правильно розуміти таке поняття, як «долг перед родиной».
Новопсковську громаду окупували у перші дні війни. Там вціліла майже вся критична інфраструктура. Але навіть із нею не можуть впоратися місцеві колаборанти та загарбники. Якість води там – на вкрай низькому рівні. Її не рекомендують використовувати навіть як технічну. Населення вимушено здебільшого вживати воду зі свердловин, в кого вони є.
Нагадаємо, окупанти обрали 100 дітей із захоплених територій, щоб навчити керування дронами.
- 500 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 Які витрати на підтримку ВПО заклали у Держбюджеті-2026
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
- 09:00 “Не дарма ж я сім років служу”, – військовий з Лисичанська Олександр Сурко про Перемогу України
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 865
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 755
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 670
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 614


Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів