рф планує мобілізацію на ТОТ: деталі
Окупанти можуть насильно забирати мешканців тимчасово окупованих територій до російської армії.
Про це розказав волонтер, блогер Микола Осиченко для 24 каналу.
Зазначається, що у ДПСУ заявили про намір рф одразу після "виборів" мобілізувати до 300 тисяч українських громадян на ТОТ.
"Документ вступає в дію з 25.03.2024, тобто, одразу після виборів", - йдеться у дописі.
Також повідомляється, що під час проведення голосування у Маріуполі росіяни проводили "перевірку обліку" у чоловіків. Так працівники військкоматів вимагали українців оновити дані або ж надати їх за умови відсутності.
"Якщо брати за приклад ту мобілізацію, яку вони провели у 2022 році, перед повномасштабним вторгненням, то їм не потрібні ніякі дані про населення окупованих територій. Якщо вони вирішать мобілізовувати українців, то просто хапатимуть чоловіків на вулицях. Тоді ніхто ні в кого нічого не запитував, їх забирали та відправляли на штурм Маріуполя",- пояснив Микола Осиченко.
Зазначається, що дані громадян, ймовірно, потрібні рф не для мобілізації, а через відсутність будь-яких даних.
24 канал пише, що "вибори" на ТОТ проходили без сформованих списків виборців. Тобто будь-яка людина з російським або українським паспортом могла прийти на виборчу дільницю та проголосувати.
"Це навіть не шоу, а просто дійство "для галочки", що там проходили "вибори". Я спілкувався з багатьма маріупольцями і ніхто з них не пішов на "вибори", бо для них цілком зрозуміло, що все вже давно підрахували. Людей на відео майже не було", – сказав волонтер.
Нагадаємо, що CNN розповідає про ймовірні дії путіна після перемоги на "виборах".
- 748 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
- 14:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1552
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1232
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1075
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 786


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
