ВПО можуть скористатися безкоштовними послугами вантажоперевезень – куди звертатися
У березні 2024 року український компанія “Грузар” розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
Про це повідомляє Нижньодуванська військова адміністрація.
У 2024-2025 роках планується надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тисяч перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.
Упродовж двох місяців компанія зобов'язується надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.
У 2022-2023 році у Києві та Київській області допомогою даної громадської ініціативи уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).
Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням.
“Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям”, – йдеться у повідомленні.
Номер підтримки: +380 93 990 18 91 (10.00-18.00).
Контакти: Руденко Михайло – організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар.
Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua
Нагадаємо, у гуманітарному хабі "Моя Луганщина" Сєвєродонецької МВА у Тернополі можна отримати безкоштовні індивідуальні консультації психолога.
- 2613 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 У Кремінській громаді визначать переможців програми пільгового житлового кредитування ВПО
- 13:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
- 11:00 ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
- 09:25 На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1125
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1035
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 964
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 925


В окупованому Сіверськодонецьку знесли багатоповерхівку (ФОТО)
ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки