Прикордонник про ворога на Луганщині: “Зараз у них саме на цьому напрямку немає бездумних обстрілів”
На Сватівському напрямку з боку противника немає бездумних обстрілів. Ворог став бити цілеспрямовано.
Про це у репортажі 3 прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса розповів гранатометник бригади «Помста» Олександр.
Разом з побратимами Олександр тримає оборону на Сватівському напрямку.
«Зараз у них саме на цьому напрямку немає такого бездумного обстрілу, як було по минулих ротаціях. Що просто вони насипали, насипали, насипали. Тут уже вони б’ють цілеспрямовано», - наголосив боєць.
Він також додав, що окупанти «дуже багато літають та дуже багато працюють на рахунок розвідки». Через це українським воїнам доводиться добре маскуватися та максимально обмежувати пересування.
«Це життя не тільки твоє, це життя твоїх побратимів», - зауважив прикордонник.
Дім Олександра за кілька десятків кілометрів від лінії фронту. Небажання віддавати свою землю окупантам чоловік назвав однією з причин, що мотивує його воювати.
Нагадаємо, Луганському загону передала допомогу жінка загиблого прикордонника.
- 556 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 882
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 656
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 623
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 592


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
