Пасічник видав новий указ щодо привозу на військову службу. Окупанти обіцяють не відправляти призовників в Україну
Голова самопроголошеної «лнр» Леонід Пасічник підписав Указ про заходи щодо забезпечення призову громадян 1994-2006 років народження на військову службу до Збройних Сил рф у «лнр» у квітні – липні 2024 року. Водночас росіяни обіцяють, що усіх призовників у рамках весняного призову не направлять до окупованих регіонів України, де ведуться бойові дії.
Про це пишуть ресурси окупантів.
Згідно з Указом, створюється призовна комісія «лнр», а також призовні комісії міських округів та муніципальних округів псевдореспубліки. Також документ затверджує основний та резервні склади призовних комісій.
Також російські змі повідомляють, що усіх призовників у рамках весняного призову направлять до пунктів постійної дислокації з'єднань та військових частин ЗС рф та інших військових формувань на території росії, окрім нових регіонів.
Направлятися для виконання завдань у зоні самопроголошених «лднр», Запорізьку та Херсонську області призовники не будуть.
Нагадаємо, окупанти на Луганщині посилили мобілізаційні заходи, викладачів звинуватили у недостатніх знаннях студентів законів рф.
.
- 553 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Під виглядом встановлення безкоштовних антен окупанти збирають дані про мешканців Луганщини, – Спротив
- 18:00 На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі
- 17:00 Двом сіверськодончанам погодили надання допомоги на створення бізнесу
- 16:00 Фонд Ukraine Aid International допомагатиме луганським ВПО
- 15:00 Сіверськодончанин завоював “бронзу” на змаганнях зі скелелазіння у Німеччині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5918
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3488
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2148
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1564