Кличко допускає новий наступ на Київ – Bild
Мер Києва Віталій Кличко вважає, що столиця України може знову стати ціллю для сухопутних військ рф.
Про це він розповів в інтерв'ю Bild.
"Київ був і залишається мішенню для Путіна, тому що столиця – це серце країни", - заявив Кличко.
Мер Києва підкреслив, що наразі підготовка до такого сценарію набагато краще, ніж два роки тому. І якщо путін прийме таке рішення, то це буде "криваве рішення".
Також він наголосив, що місту необхідна краща оборона неба, тому Україна потребує більше засобів ППО та більше зенітних ракет.
До того ж Віталій Кличко відкидає будь-яку можливість перемовин із рф.
"Це неправильне ставлення, замість цього нам потрібна більша підтримка. Ми не віддамо Росії ніяких територій. Це не може бути компромісом", - сказав мер Києва.
Нагадаємо, що Рада оборони Києва не виключає загрозу проникнення російських ДРГ у столицю, тому прийняла рішення щодо посилення заходів безпеки.
- 566 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1570
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1274
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1084
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 796


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
